top of page
hasta-yatagi-ve-havali-yataklar.png

HAKKIMIZDA

Witra Medikal, hasta yatağı, havalı yatak ve çeşitli medikal ürünlerin satışı ve kiralama hizmetleriyle sağlık sektöründe öne çıkan güvenilir bir firmadır. Hastaların konforu, güvenliği ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan Witra Medikal, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet verir.

Firmanın geniş ürün yelpazesinde, motorlu hasta yatakları, havalı yatak sistemleri ve medikal ürünler bulunur. Witra Medikal hasta yatakları, ayarlanabilir özellikler ve yatak korkulukları ile hastaların güvenli ve rahat bir iyileşme süreci yaşamasını sağlar. Havalı yatak seçenekleri ise yatak yaralarını önlemeye yardımcı olarak hastaların konforunu artırır.

Ayrıca, Witra Medikal; tekerlekli sandalye, hasta bezi, hasta karyolası ve diğer medikal ürünlerle yaşam kalitesini yükselten çözümler sunar. Satış hizmetlerinin yanı sıra, firma kısa süreli ihtiyaçlar için kiralama hizmeti de sağlar. Bu sayede, hastalar ve aileleri, ekonomik ve kaliteli çözümlere erişebilir.

Kısacası, Witra Medikal hasta yatağı, havalı yatak ve medikal ürünlerin satışı ve kiralama hizmetleriyle, sağlık sektöründe ihtiyaçlara etkili ve güvenilir çözümler sunarak hastaların ve ailelerin yaşam kalitesini artırır.

İletişime Geçin

BIZE YAZIN

İsmet Paşa, Kenar Sokağı No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye

05349231906

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page